Рачка стаклена врата од стакло, рачка за лизгање на вратата од не'рѓосувачки челик Едноставна мебел за туширање за бања за домаќинства стакло врата хардвер додатоц
  • Неодамнешно

Рачка стаклена врата од стакло, рачка за лизгање на вратата од не'рѓосувачки челик Едноставна мебел за туширање за бања за домаќинства стакло

DEN 1520.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив, оваа рачка може да се користи за леви или десни апликации Полираната површина, комориран раб, ергономски дизајн спречуваат какви било неочекувани повреди и обезбедуваат поудобно чувство на рака. Полираната површина, комориран раб, ергономски дизајн спречуваат какви било неочекувани повреди и обезбедуваат поудобно чувство на рака. Може да се инсталира и за внатрешна употреба и за надворешна употреба. Стилски изглед погоден за врата од штала, дрвена порта, лизгачка врата, олеснете го отворањето и затворањето на вратата. Комплетни додатоци ви овозможуваат лесна инсталација. Вежбајте две дупки во вратата за да ја комбинирате рачката и да се повлечат прстот со две завртки. Високо квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив, оваа рачка може да се користи за леви или десни апликации. Полираната површина, комориран раб, ергономски дизајн спречуваат какви било неочекувани повреди и обезбедуваат поудобно чувство на рака. Полираната површина, комориран раб, ергономски дизајн спречуваат какви било неочекувани повреди и обезбедуваат поудобно чувство на рака. Може да се инсталира и за внатрешна употреба и за надворешна употреба. Стилски изглед погоден за врата од штала, дрвена порта, лизгачка врата, олеснете го отворањето и затворањето на вратата. Комплетни додатоци ви овозможуваат лесна инсталација. Вежбајте две дупки во вратата за да ја комбинирате рачката и да се повлечат прстот со две завртки.