26 парчиња Божиќно село сет осветлени xmas селски куќи со фигурини Мал Божиќен градски сцена колекционерски празници селски украси се прикажува за декора за десктоп ?
  • Неодамнешно

26 парчиња Божиќно село сет осветлени xmas селски куќи со фигурини Мал Божиќен градски сцена колекционерски празници селски украси се прикажува

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вредност на божиќни селски комплети : Во пакетот се вклучени 24 парчиња Мали божиќни селски додатоци кои се куќа, новогодишна елка, Дедо Мраз, Божиќен елк, среќен Божиќ бренд, Божиќен снежен човек, кутија за подароци, bellвонче, количка за елени, улична светлина, индикаторска светлина и други фигурини; Можете лесно да создадете свое Божиќно село и да уживате во себе Сигурна и квалитетна занаетчиство : Секое парче во светло село сетови има преку добра изработка додека е изработена од квалитетен материјал, некои од нив се направени од смола, додека други се направени од ПВЦ пластика; Тие не се лесни за бледнее или кршење, што може да ви служи долго време. Осветлете ги куќите на Божиќните селски куќи : Секоја Божиќна куќа е индивидуално спакувана додека има батерија LR41; Селските куќи можат да испуштаат мека светлина и да создадат пријатна и убедлива мала градска атмосфера додека можат добро да се совпаѓаат со другите парчиња Божиќно село. Мала и исклучителна : Големината на овие украси на Божиќни село е помеѓу околу 0,7 до 3,5 инчи, најмалата големина е околу 0,7 инчи, додека најголемата е околу 3,5 инчи; Можете да ги користите за украсување на мали табели со тема за празници или на друго место, како што се фустани, шалтер, биро, маса за прикажување, итн. Убави Божиќни подароци : Нашиот сет за Божиќни град имаат многу додатоци за Божиќни елементи кои можат да вежбаат имагинација и креативност; Затоа, овие можат да бидат убав подарок за вашите деца во Божиќ или друг празник; И момчињата и девојчињата ќе го сакаат тоа, исто така можете да ги користите како Божиќни украси за дома или колекција на Божиќ. Вредност на божиќни селски комплети : Во пакетот се вклучени 24 парчиња Мали божиќни селски додатоци кои се куќа, новогодишна елка, Дедо Мраз, Божиќен елк, среќен Божиќ бренд, Божиќен снежен човек, кутија за подароци, bellвонче, количка за елени, улична светлина, индикаторска светлина и други фигурини; Можете лесно да создадете свое Божиќно село и да уживате во себе. Сигурна и квалитетна занаетчиство : Секое парче во светло село сетови има преку добра изработка додека е изработена од квалитетен материјал, некои од нив се направени од смола, додека други се направени од ПВЦ пластика; Тие не се лесни за бледнее или кршење, што може да ви служи долго време.