Радост! Занаетчиски сечење и девизирање на знамето на матрицата, сребро
  • Неодамнешно

Радост! Занаетчиски сечење и девизирање на знамето на матрицата, сребро

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сечење и депонирање - сечење форми и хартија за дебитирање во исто време Совршена комбинација за создавање на најдобриот резултат што може да посака производител на картички. Papercraft Product - Занаетчиите на радоста! Занаетчиството создаваат крзно исечени и совршени форми за кој било производител на картички или скрипти. DIY занаетчиски занаети - Користете ја оваа матрица за белешка, украсување, правење картички и многу повеќе. Одговара на поголемиот дел од машините за втиснување - оваа матрица за белење книги одговара на повеќето машини за втиснување, вклучувајќи го и Сизикс Биг Шоут, Биг Шокс Про и Крафтвел Ебосер. Мерења - A6, 4,1 x 5,8 инчи. Сечење и депонирање - сечење форми и хартија за дебитирање во исто време. Совршена комбинација за создавање на најдобриот резултат што може да посака производител на картички. Papercraft Product - Занаетчиите на радоста! Занаетчиството создаваат крзно исечени и совршени форми за кој било производител на картички или скрипти. DIY занаетчиски занаети - Користете ја оваа матрица за белешка, украсување, правење картички и многу повеќе.