Елидор лирски танц фустан без ракави леотарски чиста здолниште со модерни балетски носии за балерина
  • Неодамнешно

Елидор лирски танц фустан без ракави леотарски чиста здолниште со модерни балетски носии за балерина

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Womenенски возрасен лирски танц фустан. Вграден леотард нареден и дно. Направено од полиестер и ткаенина со високо одделение, висока истегнување. Костим за танцување во салата за жени. Совршен за современ лирски танц, латински, салса. Целен пол : Femaleенски.