Заменска фолија и секачи компатибилни со Babylisspro Barberology FXFS2/FXFS2G Shaver, замена на фолија и секачи компатибилни со Babylisspro Double Foil Shaver, Golden
  • Неодамнешно

Заменска фолија и секачи компатибилни со Babylisspro Barberology FXFS2/FXFS2G Shaver, замена на фолија и секачи компатибилни со Babylisspro Double

DEN 238.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нов производ -Нашиот производ е за замена за замена на Babyliss Shaver, компатибилна со Babyliss Pro Barberology Shaver има хипо -алергична глава од сребрена фолија со технологија за спречување спречување Нашиот производ за додатоци на Babyliss Pro или делови за замена може да ја заштити чувствителната кожа од никови, намалувања и иритација, а неговите лопати од не'рѓосувачки челик обезбедуваат долготрајни перформанси. Компатибилност на производот-Овој производ е за замена за замена на Babyliss Shaver, компатибилна со Babylisspro FXFS2 G/FXFS2 Shaver Shaire. Можете да ги замените фолијата и лопатките на бричењето FXFS2 G/FXFS2 кога ќе стане досадна, фолијата за замена со еден лист може да се користи наизменично со вавилис фолија Барберологија FXFS2 G2 G/FXFS2 бричење. Лесен за употреба-Заменската фолија и секачот компатибилни со пакетот Babyliss Pro Shaver исто така повика на делови за замена на Babylisspro вклучуваат хипо-алергична златна фолија и склоп на златни ленти за сечење, дизајнирани да добијат најблиска можна бричење без да бидат болни или иритирачки. Стоката за Babyliss Pro Foil Shaver Foil и секачите треба да се заменуваат на секои 3 месеци. Удобно- Производот е за делови за замена на бричење на фолија од Babyliss Pro, што е дизајнирано од не'рѓосувачки челик, одговара на вашата кожа совршено, работи совршено без да му наштетите на кожата, овозможувајќи ви да имате добро искуство. Контурите на вашето лице ви овозможуваат ефикасно и удобно со облик на замена за замена на бричење и избричете ги сите области на лицето. Висок квалитет по услугата за продажба-ако не сте во можност да го управувате и покрај упатствата за читање, или ако производот за замена на фолијата и секачите за мажите на Babyliss Pro имаат проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и да ви обезбеди најдобро решение за стоката за адаптерот за бричење на Вавилис, постави такви за нас за фолија и секачи за замена на Вавилис Про. Нов производ -Нашиот производ е за замена за замена на Babyliss Shaver, компатибилна со Babyliss Pro Barberology Shaver има хипо -алергична глава од сребрена фолија со технологија за спречување спречување. Нашиот производ за додатоци на Babyliss Pro или делови за замена може да ја заштити чувствителната кожа од никови, намалувања и иритација, а неговите лопати од не'рѓосувачки челик обезбедуваат долготрајни перформанси.