Девојка на Квелам, јасни марки за декорација за правење картички и белешка за DIY 21032929
  • Неодамнешно

Девојка на Квелам, јасни марки за декорација за правење картички и белешка за DIY 21032929

DEN 1252.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

- висококвалитетни јасни марки за занаетчиство на хартија - Јасни марки се лесни за употреба. - Само поставете ги на акрилен блок (не е вклучен) и започнете со печат! Одлично за правење картички за правење книги и други занаети со хартија. - Материјал : силикон. - Големина : 11x16cm. - висококвалитетни јасни марки за занаетчиство на хартија. - Јасни марки се лесни за употреба. - Само поставете ги на акрилен блок (не е вклучен) и започнете со печат! Одлично за правење картички за правење книги и други занаети со хартија. - Материјал : силикон. - Големина : 11x16cm.