N/A алатки за шминка 12 четки за шминка за очи поставува комплети за четки за четки за четка за очи
  • Неодамнешно

N/A алатки за шминка 12 четки за шминка за очи поставува комплети за четки за четки за четка за очи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодно за складирање и носење, идеално за патување Додадете свежи бои на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Направете ја косата или лицето. Тоа е применливо за сите видови на козметика и кожа и може да донесе различни искуства. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Погодно за складирање и носење, идеално за патување. Додадете свежи бои на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Направете ја косата или лицето. Тоа е применливо за сите видови на козметика и кожа и може да донесе различни искуства. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Погодно за чување и носење, идеално за свежи бои Traveladd до вашиот комплет за четки за шминка за фасади ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Сочинете ја вашата коса или лице.