Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Wimius Q4
  • Неодамнешно

Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Wimius Q4

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен. Заменливи делови за складирање за SD мемориска картичка, батерија, приклучок за напојување, далечински управувач, батерии. Mesh Pocket обезбедува простор за складирање на кабли и други додатоци. 12 -месечна гаранција. Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера. Доказ за шок и водоотпорен. Заменливи делови за складирање за SD мемориска картичка, батерија, приклучок за напојување, далечински управувач, батерии. Mesh Pocket обезбедува простор за складирање на кабли и други додатоци. 12 -месечна гаранција. Случај за камера на Navitech Action.