Воздухопловни соколи Фудбалски шлем Градина двор знаме
  • Неодамнешно

Воздухопловни соколи Фудбалски шлем Градина двор знаме

DEN 1200.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

13 во x 18 во големина со врвен пол ракав за виси од вашиот градинарски штанд или мини пол -пол (градинарски штанд се продава одделно) Направено од двострана 2-пар 100% полиестер со зашиена лагер, двојно зашиена периметарска шиење, увезена. Логоата на соколите на воздухопловните сили се печатени на екранот и може да се гледаат правилно од двете страни. Совршен за вашата градина, прозорец, преден влез или како wallиден транспарент. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено. 13 во x 18 во големина со врвен пол ракав за виси од вашиот градинарски штанд или мини пол -пол (градинарски штанд се продава одделно). Направено од двострана 2-пар 100% полиестер со зашиена лагер, двојно зашиена периметарска шиење, увезена. Логоата на соколите на воздухопловните сили се печатени на екранот и може да се гледаат правилно од двете страни. Совршен за вашата градина, прозорец, преден влез или како wallиден транспарент. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено.