Quesheng ретро европски стил бакар пепел со капак, дневна соба домашна пепелска креативна златна пепел занаети дома
  • Неодамнешно

Quesheng ретро европски стил бакар пепел со капак, дневна соба домашна пепелска креативна златна пепел занаети дома

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Капакот : Висина 3,5 см*Внатрешен дијаметар 10,7 см; Бакарна лагер : висина 4см*дијаметар 11см Материјал : Користете бакар како материјал и користете технологија за формирање на површина за да ја направите површината мазна. Дизајн : Ештрај има едноставен дизајн и има шарм без разлика дали е за прием или приказ на гости. Покриената пепел е тркалезна, што може да спречи летање од пепел и да ја задржи внатрешноста убава и чиста. Карактеристики : Едноставен и дарежлив стил на дизајн, комбинација на практичност и уметност, достојна за благодарност. Големина : Капакот : Висина 3,5 см*Внатрешен дијаметар 10,7 см; Бакарна лагер : висина 4см*дијаметар 11см. Материјал : Користете бакар како материјал и користете технологија за формирање на површина за да ја направите површината мазна. Дизајн : Ештрај има едноставен дизајн и има шарм без разлика дали е за прием или приказ на гости. Покриената пепел е тркалезна, што може да спречи летање од пепел и да ја задржи внатрешноста убава и чиста. Карактеристики : Едноставен и дарежлив стил на дизајн, комбинација на практичност и уметност, достојна за благодарност.