„Само-приврзана обвивка, 5 yd, 2 во W“
  • Неодамнешно

„Само-приврзана обвивка, 5 yd, 2 во W“

DEN 1056.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ Ставка : Само-приврзана обвивка ✅ Должина : 5 г. ✅ Ширина : 2 in. ✅ Должина (директно жица) : 5 г. ✅ Тип на индустрија : Здравствена заштита. ✅ Ставка : Само-приврзана обвивка. ✅ Должина : 5 г. ✅ Ширина : 2 in. ✅ Должина (директно жица) : 5 г. ✅ Тип на индустрија : Здравствена заштита. 60901 "само-придржувана обвивка, беж во боја, водоотпорна бр, ширина 2 во, должина 5 г.