Луда шема ананас маска за очи за очи за спиење со прилагодливи блокови од ленти, светло заслепеник за патување за спиење јога дремки
  • Неодамнешно

Луда шема ананас маска за очи за очи за спиење со прилагодливи блокови од ленти, светло заслепеник за патување за спиење јога дремки

DEN 199.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер Направени во САД или увезени. Материјал - 8 "x 4" (LXW), маската за очи за спиење е направена од мека полиестерска ткаенина која е пријателска за кожата и удобна за да помогне во спиењето и да го олесни напрегањето на очите, а ткаенината е пеење и нежна за да се изврши без притисок. Совршено вклопување - Нелегата маска со прилагодливи ленти ви овозможува да ја прилагодите должината според вашиот удобен притисок и маската нежно се вклопува околу очите. Камените за прилагодување на микро-лентите ќе одговараат на потребите на повеќето луѓе. Го подобрува квалитетот на спиењето - соодветна маска за очи може да се користи како помош за спиење, ефикасно блокирање на светлината додека одржува здрав кислород и воздух. Лесно за чување - Меката ткаенина диктира дека оваа печатена маска за очи може лесно да се преклопи и да се стави во торба со рамо дуфел или џеб, а потоа да се отстрани за брзо да се врати во соодветна состојба. Изматете го и ќе спиете на кое било место. Мулти -оказија - Маската за очење на окото може да се користи во широк спектар на ситуации, од секојдневната домашна сиеста до хотели, авиони, активности за теренски активности, канцелариски дремки или кога патувате. Направени во САД или увезени. Материјал - 8 "x 4" (LXW), маската за очи за спиење е направена од мека полиестерска ткаенина која е пријателска за кожата и удобна за да помогне во спиењето и да го олесни напрегањето на очите, а ткаенината е пеење и нежна за да се изврши без притисок. Совршено вклопување - Нелегата маска со прилагодливи ленти ви овозможува да ја прилагодите должината според вашиот удобен притисок и маската нежно се вклопува околу очите.