Машки ленени карго шорцеви 7инч летни обични еластични шорцеви од половината за влечење шорцеви од плажа се релаксираат спортови шорцеви
  • Неодамнешно

Машки ленени карго шорцеви 7инч летни обични еластични шорцеви од половината за влечење шорцеви од плажа се релаксираат спортови шорцеви

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памучна постелнина Еластично затворање. ★★ 【Дизајн на еластични шорцеви на половината】 - Истегната половината со прилагодливо влечење ќе ви обезбеди максимална удобност на половината. Едноставен стил, двострани џебови на наклон и еден џебови за лепенка, армирано шиење и ткаенина со високи перформанси, обезбедуваат одлична издржливост, ве прават да изгледате одлично за вашето слободно време. ★★ 【Обичен изглед】 - Сè што е во врска со еластичните панталони за постелнина, ги прави идеално дополнување на секоја облека, пар со маица за секојдневен изглед, носете хавајски кошула и чевли за плажа за да шетаат на плажа, или со тексас Кошула, резервоар и чевли за табли за класичен уличен изглед. ★★ 【Повеќекратна пригода】 - Машка постелнина еластична половината шорцеви совршени за секојдневно носење и обична активност, како што се плажа, училиште, спорт, риболов, голф, трчање, одмор, забава, велосипедизам, велосипедизам или други активности за слободно време.