Пацифичкиот подарок за подароци Ших Цу кутре во плетена корпа миленичиња колекционерски кучиња фигура 6,5 инчи л
  • Неодамнешно

Пацифичкиот подарок за подароци Ших Цу кутре во плетена корпа миленичиња колекционерски кучиња фигура 6,5 инчи л

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од висококвалитетна поли-лига, рачно насликана од нашиот занаетчија со внимание на детали Мерки приближно, 6 1/2 "x 4 1/2" x 3 1/8 ". Една од колекционерските предмети од кученцето во серијалот„ Викер корпа “. Одличен подарок за сите loversубители на кучиња или кој е сопственик на Ших Цу. Направено од високо Квалитетна поли-лига, рачно насликана од нашиот занаетчија со внимание на детали. Мери приближно, 6 1/2 "x 4 1/2" x 3 1/8 ". Една од колекционерските предмети од кученцето во серијалот „Weicker Basket“. Одличен подарок за сите loversубители на кучиња или кој е сопственик на Ших Цу. Ова кученце Ших Цу во фигурата на плетената корпа е изработено од висококвалитетна поли-смола, рачно насликана од нашиот занаетчија со внимание на деталите. Ова кутре Ших Цу во фигурата на плетени корпи мери приближно, 6 1/2 "x 4 1/2" x 3 1/8 ".