Ултра фино сува маркери за бришење, шатл-уметност 15 бои маркери на табла, маркери за суво бришење за деца, совршени за пишување на табли, табли за суво бришење, оглед?
  • Неодамнешно

Ултра фино сува маркери за бришење, шатл-уметност 15 бои маркери на табла, маркери за суво бришење за деца, совршени за пишување на табли, табли

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

15 бои Ултра фино врв : Шатл -уметност 15 бои Маркери за суво бришење Содржи 15 различни бои Ултра фини врвови со суво бришење маркери, повеќе различни маркери во боја со прифатлива цена! Со трајно светло мастило лесно да се читаат маркери во училницата или советот на советот Избришете лесно : Непречено пишување и брзо се суши со мастило за печење лесно може да се избрише од табли, стакло, огледало и повеќето не-порозни површини со која било крпа или бришач. Пишувањето непречено и брзо се суши со мастило за перење лесно може да се избрише од табли, стакло, огледало и повеќето не-порозни површини со која било крпа или бришач. Комплетот е погоден и за возрасни и за деца. Може да се користи на многу места како што се дом, училници, канцеларии, одбор, конференциска сала, ресторан, студио и така натаму. Ниско-ориентирани и без ксилен и толуен, еколошки. Производот е во согласност со стандардот ASTM D-4236 и EN71. Забележете : Комплетот не е погоден за децата под 3 години и ве молиме чувајте ги маркерите хоризонтално за да избегнете истекување на мастило. Гаранција за услуга : Вашето задоволство е нашиот главен приоритет, ве молиме бидете сигурни да ги набавите нашите производи. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време. 15 бои Ултра фино врв : Шатл -уметност 15 бои Маркери за суво бришење Содржи 15 различни бои Ултра фини врвови со суво бришење маркери, повеќе различни маркери во боја со прифатлива цена! Со трајно светло мастило лесно да се читаат маркери во училницата или советот на советот. Избришете лесно : Непречено пишување и брзо се суши со мастило за печење лесно може да се избрише од табли, стакло, огледало и повеќето не-порозни површини со која било крпа или бришач.