10 комплети Hobbypark Femaleенски машки машки 3,5 мм златен куршум конектори RC ESC ESC LIPO батерија уред за електричен моторна жица делови
  • Неодамнешно

10 комплети Hobbypark Femaleенски машки машки 3,5 мм златен куршум конектори RC ESC ESC LIPO батерија уред за електричен моторна

DEN 111.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : 10 женски и 10 машки конектори Ниска отпорност и го дава најдобриот електричен проток. Тие лесно се загреваат и добро го залепуваат. Дијаметар : 3,5 мм. Овие конектори нудат многу безбедна врска, дизајнирана со погодност и сигурност во умот, машките и женските делови компатибилни едни со други совршено. Произведено од Hobbypark, добро изработени и издржливи, 100% нови. Забелешка : Бојата на предметот може да варира малку како резултат на фотографијата и вашата гаранција за задоволство на клиентите на компјутерот, ако не сте 100% целосно задоволни од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да побарате поврат или размена! Точка : 3,5мм Златен куршум конектори Пакет вклучуваат : 10x женски конектори 10x машки конектори.