Dmiotech 5 Pack 4mm Hex Kex клуч, L во облик на долга рака CR-V за поправка на комплети за 3D печатач
  • Неодамнешно

Dmiotech 5 Pack 4mm Hex Kex клуч, L во облик на долга рака CR-V за поправка на комплети за 3D печатач

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апликација : Широко користена во алатката за поправка на 3 D печатач за DIY, алатки за одржување Големина : 4мм; Долга должина на рака : 56мм / 2,2-инчи; Кратка должина на рака : 21мм / 0,83-инчи;. Карактеристики : Топлина третирана со хромирана легура на легура од легура на челик, фалсификувано тело, отпорно на абење. Функција : Долг дизајн на рака за да се примени максимален вртежен момент во потребните апликации. Белешка : Проверете ја големината пред да нарачате. Материјал : Челик на хром ванадиум (CR-V). Заврши : Никел позлатена. Топлосен третман со хромирана легура на легура од легура на легура, фалсификувано тело, отпорно на абење.