Копчиња за Jerseyенски бејзбол Jerseyерси Jerseyерси Jerseyерси Jerseyерси дрес
  • Неодамнешно

Копчиња за Jerseyенски бејзбол Jerseyерси Jerseyерси Jerseyерси Jerseyерси дрес

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на копчињата. 100% плетена ткаенина од полиестер, мека, лесна, издржлив и супериорен квалитет. Ткаенина ткаенина и брза суво. Цврст класичен дизајн на бејзбол дрес / целосно копче за затворање на бејзбол / мекобол маичка. / Лабава вклопување / кратки ракави / ленти во средно тело / обична женска облека, едноставна, но трендовски, погодна за спорт и на отворено. 100% пари за враќање на парите - спортот на Елер се поддржани од 100% што сте целосно задоволни со вашиот производ или ги враќате парите. Одлично за забави, дневни и спортски производи како што се училишни униформи, тим за бејзбол, лесен за прилагодување. Прочитајте ги информациите за големината на описот на производот за да изберете своја големина! Ние сме професионален производител на спортска облека, доколку треба да купите во големи количини, ве молиме контактирајте не директно! Задоволство е да ви служам.