На Сцената Ми200 Пластична Штипка За Облека-Стил Микрофон Клип, Црна
  • Неодамнешно

На Сцената Ми200 Пластична Штипка За Облека-Стил Микрофон Клип, Црна

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пролетта натоварена за безбедно да ги зафати вашите микрофони, но сепак обезбедува брз пристап Меката постава ги штити вашите микрофони и помага да се спречи лизгање. Одговара на стандардните штандови за микрофони 5/8"-27, гуски, бум и додатоци. Универзалниот Клип ЗА Микрофон My200 На Сцената го држи речиси секој рачен микрофон и е наполнет со пружина за погодност. Речиси 20 години, Музичките Луѓе! Ад е еден од водечките добавувачи на микрофони и про аудио опрема во нацијата. Музички Луѓе! Ад исто така, поседува и произведува штандови за поддршка на Сцената. Основана на ветување за квалитет, иновации и услуги На клиентите, Музички Луѓе! Ад се залага за потребите на музичките професионалци ширум светот.