Транспарентен Јасен Заштитник На Капакот На Силиконската Тастатура ЗА Вонземски Софтвер RGB Тастатура ЗА Игри AW410K
  • Неодамнешно

Транспарентен Јасен Заштитник На Капакот На Силиконската Тастатура ЗА Вонземски Софтвер RGB Тастатура ЗА Игри AW410K

DEN 955.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен отпорен На прашина Транспарентен Јасен Заштитник На Капакот на Тастатурата ЗА Вонземски Софтвер RGB Тастатура AW410 K (не одговара за други модели) Нашата тастатура Заштитник кожата поддршка сад/англиски верзија тастатура, не поддршка европа верзија тастатура која голема "Внесете" како "7". Мерки 0,2 мм тенки, совршено чувство за раце, ослободете се од пишување звук. Формата со висока прецизност се вклопува во копчињата на тастатурата. Користен е висококвалитетен материјал. Водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на кршење, висок воздух пропустливо. Нашата тастатура Заштитник кожата поддршка сад/англиски верзија тастатура, не поддршка европа верзија тастатура која голема "Внесете" како "7". (само заштитник на кожата на тастатурата, не вклучува лаптопи) карактеристика На Производот : Дебелина : 0,2 мм. дизајн отпорен На Брчки; може да се чува во секој случај или каде било (на пр.