Експерт Е040410 6 Точка Длабоко Влијание Приклучок со 7/8-Инчен Диск, 3/8-Инчен
  • Неодамнешно

Експерт Е040410 6 Точка Длабоко Влијание Приклучок со 7/8-Инчен Диск, 3/8-Инчен

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Приклучоци дизајнирани за ангажирање на рамна страна на прицврстувачот наместо агли Има иновативен дизајн од 6 Точки за да спречи заокружување на прицврстувачот. Има Целосна полска завршница. За употреба со прицврстувачи од 6 точки. Приклучоци дизајнирани за ангажирање на рамна страна на прицврстувачот наместо агли. Има иновативен дизајн од 6 Точки за да спречи заокружување на прицврстувачот. Има Целосна полска завршница.