КОШНИЦА ЗА Складирање ЏОНСВОД-Ткаена Корпа За Перење Бебиња За Ќебиња Кошница За Складирање Играчки Со Перничиња За Утешител На Рачката Канти за Складирање Алишта
  • Неодамнешно

КОШНИЦА ЗА Складирање ЏОНСВОД-Ткаена Корпа За Перење Бебиња За Ќебиња Кошница За Складирање Играчки Со Перничиња За Утешител На Рачката

DEN 4649.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Повеќенаменски : може да се чува корпа со алишта со двојна употреба, така што куќата е чиста и уредна; ●Еколошки материјал : изработен е од еколошки пластичен материјал, рачно ткаен и има добра пропустливост на воздухот;. ●Добра еластичност : корпата за складирање не е рамна или рамна и може да се врати веднаш штом ќе се истегне;. ●Лесен за употреба : рачки од двете страни за лесно движење на корпата за перење;. ●Чистење : нема потреба од миење, само избришете со влажна крпа;. 1) совршен подарок за секоја пригода : идеална корпа за подароци за бања, кујна и Божиќна корпа за подароци;2) оваа голема корпа е совршено решение за складирање за складирање на многу работи.3) идеален подарок за сите ваши прилики да им ги дадете на вашите пријатели и роднини овие прекрасни украсни корпи и да им помогнете да ја задржат својата соба, дом, бања и кујна.