Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Бит Сет 2020k08 SRDPN Струг Машина SRDPN2020K10 SRDPN2525 Cnc Вртење Алатка Носителот SRDPN1616H10 SRDPN2525M10 Карбид Вметнува Струг Навој Ал?
  • Неодамнешно

Haosen ЛАКИ Струг Индексирани Карбид Вметнете Алатка Бит Сет 2020k08 SRDPN Струг Машина SRDPN2020K10 SRDPN2525 Cnc Вртење Алатка Носителот

DEN 572.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Деловите имаат добра ригидност, долг работен век и ја намалуваат цената на алатите Висока цврстина, силна и нослива. Разумна структура за прицврстување, силна отпорност на удари. Животот е пет пати поголем од оној на општите алатки ЗА ЦПУ. Отпорноста на абење е 30 пати поголема од онаа на обичните алатки. Практичната и разновидна средина за обработка, дури и во многу валкана средина како што е леано железо, исто така има многу добри карактеристики.Поврзани инсерти/сечилото : надворешни 16мм струг алатка носителот додатоци за струг карбрид инсерти цпу SRDPN1616 H10 SRDPN2020 K10 SRDPN2525 M10 ♡ ♡ ♡ добредојдовте ВО НАДВОР ОД ОФИЦИЈАЛНАТА ПРОДАВНИЦА ♡ ♡ ♡ Производите Прикажани во нашата продавница се достапни.И кабинетот само прикажува делови од нашите производи, многу производи не се поставени,ако не можете да најдете алатки што ви се потребни или имате какви било барања,ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме навремено.Ви благодариме за поддршката и признанието на нашата продавница!!!①Карактеристики На Производот 1. Висока цврстина, силна и нослива.