Партнери Бренд PBOB335 Само-Печат Меур Торбички, 3 x 3 1/2, Јасно
  • Неодамнешно

Партнери Бренд PBOB335 Само-Печат Меур Торбички, 3 x 3 1/2, Јасно

DEN 752.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Торбичките со меурчиња со самозапечатување имаат заптивка од усна и лента од 1 1/2 инчи Направено со високо лизгање, 3/16" меур. Нема повеќе завиткување! Едноставно вметнете производ, излупете ја лентата и запечатете!. 3 инчен х 3 1/2 инчен Само-Печат меур торбички. Нема повеќе завиткување! едноставно вметнете производ, излупете ја лентата и запечатете! Торбичките со меурчиња со самозапечатување имаат усна од 1 1/2 инчи и заптивка на лента. Направено со високо лизгање, меур од 3/16 инчи. Нема повеќе завиткување! Едноставно вметнете производ, излупете ја лентата и запечатете!.