Ретровизор Трепкачи Светла, Странично Огледало Трепкачи СВЕТЛА 2 ПАРЧИЊА Постави Ретровизор Трепкачи Светла Лево Десно 68052079АБ Замена Странично Огледало Трепкачи
  • Неодамнешно

Ретровизор Трепкачи Светла, Странично Огледало Трепкачи СВЕТЛА 2 ПАРЧИЊА Постави Ретровизор Трепкачи Светла Лево Десно 68052079АБ

DEN 473.12

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заменете Дел : заменувањето на оем бројот Е 68052078ААА, 68052079АА, 924-296, 924-297, 68052079АЦ, 68052079АБ за повикување Лесно За Инсталирање : светлата на трепкачот на ретровизорот на вратата се со супериорно производство за да донесат компактна големина и мала тежина, што ја прави инсталацијата поудобна. Абс Пластични Материјали : индикаторското светло за вртење на страничното огледало е изработено од врвна абс пластика со одлична отпорност на стареење, високи и ниски температури. Идеална Опрема : светлото на огледалото на крилото е совршена замена за Градската Земја 2008-2016 и замена за Големиот Караван 2008-2018. Добра Рефлексивност : страничното огледало има голема рефлексивност што може навреме да комуницира информации за возење со други возила за да бидете сигурни дека возите. Заменете Дел : заменувањето на оем бројот Е 68052078ААА, 68052079АА, 924-296, 924-297, 68052079АЦ, 68052079АБ за повикување. Идеална Опрема : светлото на огледалото на крилото е совршена замена за Градската Земја 2008-2016 и замена за Големиот Караван 2008-2018. Висококвалитетни Материјали : индикаторското светло за вртење на страничното огледало е изработено од врвна абс пластика со одлична отпорност на стареење, високи и ниски температури. Добра Рефлексивност : страничното ретровизорско трепкачко светло има голема рефлексивност што може навреме да комуницира информации за возење со други возила за да бидете сигурни дека вашата безбедност при возење.

Item Type:
Side Mirror Turn Signal Lights
Material:
ABS
OEM:
68052078AA, 68052079AA, 924-296, 924-297, 68052079AC, 68052079AB
Fitment:
Replacement for Town Country 2008‑2016 :
Replacement for Grand Caravan 2008-2018 :
Package List:
2 x Side Mirror Turn Signal Lights:
Note:
1. Please double check the part number of your item, matching information is for reference only.:
2. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks!: