Hp ZBook Firefly 15 G8 15.6 60Hz FHD Работна Станица IPS Лаптоп, Отпечаток Од Прст, WiFi, БТ 5.2, Победа 10 Pro) Со Центар
  • Неодамнешно

Hp ZBook Firefly 15 G8 15.6 60Hz FHD Работна Станица IPS Лаптоп, Отпечаток Од Прст, WiFi, БТ 5.2, Победа 10 Pro) Со Центар

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградениот Печат се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите6 " Целосна HD (1920x1080) 60hz Дисплеј; Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.1, 720p HD Веб Камера, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Позадинско Осветлување Тастатура,. Моќни Перформанси Со Intel Core i7 - 1165g7 Quad Core 11th Gen Intel Core i7-1165 G7 2.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 12mb Кеш, 4-Јадра ) ; Интел Iris Xe Интегрирана Графика,. Голема Брзина И Мултитаскинг 32 GB DDR4 SODIMM; 45w Напојување, 3-Ќелија 56 WHr Батерија; Графит Сива Боја, Микро SIM Слот. Вклучува USB Центар Dockztorm (Пренослив Центар За Податоци Docztorm; Супер Брза Стапка На Синхронизација На Податоци до 5 Gbps). Хард диск големина : 512. Систем ram меморија тип : ddr4_sdram. Капацитет за складирање меморија : 32. Големина на екранот : 15,6 инчи. Ram меморија инсталирана големина : 32. Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации.