Екстремна Леќа за Рибино око 0,18 х за Фуџифилм Финепикс С9000
  • Неодамнешно

Екстремна Леќа за Рибино око 0,18 х за Фуџифилм Финепикс С9000

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

018 х Висока Дефиниција Дигитален Објектив (Плус Макро За Крупен Кадар). Челик Барел Изградба. Добијте Поширок Поглед. Повеќеслојно Оптичко Стакло. Инфрацрвена Компатибилен. Оваа Ставка Вклучува : Леќа, Капаче За Леќи, Долен Капак На Објективот, Крпа За Директно Чистење На Микро Влакна Nwv.