Мепра АСК10И61103 Табела Нож Викуна, Греј
  • Неодамнешно

Мепра АСК10И61103 Табела Нож Викуна, Греј

DEN 364.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено со највисок квалитет на нерѓосувачки челик и специјална смола Направена со Најлон и Фиберглас Шарена, елегантна и безвременска форма телото од нерѓосувачки Челик оди до крајот на рачката. 2-те полици што ја прават рачката не се залепени заедно, туку се заварени за да станат цело парче. Машина за миење садови безбедна, издржлива и безбедна Храна доживотна гаранција на рачката. Ножевите имаат двојна назабеност за издржлива острина. Табела Нож Викуна, 48 Парчиња. Направено со највисок квалитет на нерѓосувачки челик и специјална смола Направена со Најлон и Фиберглас. Шарена, елегантна и безвременска форма. Телото од нерѓосувачки Челик оди до крајот на рачката. 2-те полици што ја прават рачката не се залепени заедно, туку се заварени за да станат цело парче. Машина за миење садови безбедна, издржлива и безбедна за храна. Доживотна гаранција на рачката.