55/58/62/67/72/77/82мм Филтер За Камера Калеидоскоп Специјални Ефекти Додатоци За Фотографија Призма На Објективот ДСЛР
  • Неодамнешно

55/58/62/67/72/77/82мм Филтер За Камера Калеидоскоп Специјални Ефекти Додатоци За Фотографија Призма На Објективот ДСЛР

DEN 625.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

55/58/62/67/72/77/82мм Камера Филтер Калеидоскоп Специјални Ефекти Фотографија Додатоци DSLR Објектив Призма Вовед во производоткреативниот филтер за одблесок може да ви помогне да го постигнете ефектот на отсјај. Кога изворот на светлина се појавува на екранот, овој филтер произведува ракети. Постојат сини, обоени и дифузни бои, а другите филтри можат да ви помогнат да постигнете специјални ефекти за разделување слики.Клиенти На големо : ние припаѓаме на фабричка продавница и поддржуваме прилагодено производство. Ако имате какви било потреби за оптика на филтерот, добредојдени сте да се консултирате со услугата за клиенти во продавницата.Забелешка : Линеарно - - - Половина замаглување - - - Двојно замаглување-8-Работ-4+15+1 Шупливи - - - - - тристрани - - - - Петстрани - - - - Двострани - - - - Нов калеидоскоп - - - - Двострани : големината е 77мм, ако изберете друга големина, ќе ви испратиме 77 филтер + адаптер ринг.Мек филтер; син Одблесокот ; шарени Одблесокот; Ширење Боја Одблесокот : 52-82мм Калеидоскоп; Портокал Одблесокот : 77мм и 82ммпакување : Пакување : кутија или пластична кутија вклучува филтер крпа и торбичка за носење.