ГДЛТ 42 Тавански Вентилатор што Се Повлекува Со Светло И Далечинско, Модерно Светло За Вентилатор На Таванот Со Невидливи Сечила На Вентилаторот Орев Декор За Спалн
  • Неодамнешно

ГДЛТ 42 Тавански Вентилатор што Се Повлекува Со Светло И Далечинско, Модерно Светло За Вентилатор На Таванот Со Невидливи Сечила На Вентилаторот

DEN 2864.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тавански Вентилатор што Се Повлекува орев Со Светлина : Овој тавански вентилатор доаѓа со чисто бело тело и чисти сечила што се повлекуваат и се протегаат до 42 инчи и автоматски се повлекуваат кога вентилаторот е исклучен 20-инчен тавански вентилатор со светлина се состои од 36-вати За напојување, а сенката на КОМПЈУТЕРОТ со висок пренос ја прави светлината посветла и порамномерно распоредена. Модерен Тавански Вентилатор со Невидливи Сечила : Овој тавански вентилатор што се повлекува со LED светло има интегриран ИЗВОР НА светлина ОД 36 W LED. Лесно прилагодете три температури во боја со далечински управувач за да создадете различни атмосфери. (топло-3000К, НЕУТРАЛЕН-4000К, дневна светлина-5000К).Минималистичкиот и модерен дизајн совршено може да одговара на повеќето стилови на простории. Мултифункционални И Моќни Вентилатори На Таванот : тавански вентилатор што се повлекува со лесен далечински управувач со исклучен прецизен тајминг од 1/2/4 час, опции со 6 брзини, прекинувач за вентилатор напред/назад и вклучете го природниот воздух со само едно копче. Моќниот мотор може да работи со ниво на бучава дури 35d B. Светлината и вентилаторот можат да се контролираат независно. Надграден РЕВЕРЗИБИЛЕН ЕДНОНАСОЧЕН Мотор : Подобрениот ЕДНОНАСОЧЕН мотор е изработен од 100% чист бакар за да обезбеди непречено и бесшумно работење.