Микро СД Картичка &засилувач; СДХЦ Мини Тф Картичка Читач Модул АДАПТЕР СПИ Интерфејси Со Ниво Конвертор Чип за
  • Неодамнешно

Микро СД Картичка &засилувач; СДХЦ Мини Тф Картичка Читач Модул АДАПТЕР СПИ Интерфејси Со Ниво Конвертор Чип за

DEN 1420.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Микро СД Картичка и сдхц (со голема брзина картичка) Мини Тф Картичка Читач Модул АДАПТЕР СПИ Интерфејси Со Ниво Конвертор Чип за Микро СД Картичка и сдхц (со голема брзина картичка) Мини Тф Картичка Читач Модул АДАПТЕР СПИ Интерфејси Со Ниво Конвертор чип|.