Мнсруу Нилски Коњ Цвеќиња Остава Ручек Кутија, Еднократно Протекување Доказ Кулер Торба Со Прилагодливи Рамо Лента За Пикник, Работа, Училиште
  • Неодамнешно

Мнсруу Нилски Коњ Цвеќиња Остава Ручек Кутија, Еднократно Протекување Доказ Кулер Торба Со Прилагодливи Рамо Лента За Пикник, Работа, Училиште

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржлив Материјал : Изработен од 100% Полиестер, висококвалитетен водоотпорен цветен најлон фунти " лесен,Валкан и отпорен на триење,сигурно затворање на метален патент обезбедува непречено отворање, Засилен дизајн за долготрајна употреба Голем Капацитет Дизајниран да ја зголеми ефикасноста на складирањето, 1 главен оддел и внатрешен мрежен џеб одговара на вашата кутија за ручек, закуски, пијалоци, овошје итн. за целодневна потреба;1 преден џеб за клучеви, крпа За Салфетки, ткивна хартија и други ситници; Два мрежести џебови за шишиња со вода и чадор. Стилските отпечатоци отпорни на истекување се многу погодни за деца, мажи, жени; предниот џеб има рефлектирачки ленти за да ја зголеми безбедноста при патување ноќе. Mnsruu Еднократно Протекување Доказ Ручек Торба-Обезбедува Поздрав Начин на Живот За Себе и За Семејството! Висок Квалитет : 1,100% Полиестерска ткаенина е водоотпорна, издржлива и отпорна на рипување, обезбедува долготрајна издржливост против секојдневните активности.Висококвалитетниот армиран Метален Патент, безбедното отворање и затворање на патентот, металната тока обезбедуваат непречено отворање. Симпатична Дизајн : 1.Прилагодлив ремен за рамо, може да биде рачен или вкрстен, лесен за носење.Рачката на бравата го олеснува заедно со ранец или актовка, ослободувајќи ги рацете.Предниот џеб има рефлектирачки ленти за да ја зголеми безбедноста при патување ноќе 4.