DOITOOL Закуска Торба Запечатувач Закуска Торба Запечатувач Храна Алатка За Складирање 12 парчиња Куки За Перење Клипови Облека Виси Клип Пластична Закачалка Чип Торб
  • Неодамнешно

DOITOOL Закуска Торба Запечатувач Закуска Торба Запечатувач Храна Алатка За Складирање 12 парчиња Куки За Перење Клипови Облека

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капа Пешкир Чорап Ракавици Клип Поставете секаде каде што е потребно лесно сушење на воздухот за влажна облека и додатоци, проширете го просторот за сушење во домот. За употреба во домот, плажа, канцеларија, работилница, градина, барака, итн. Совршен за закачување крпи, носење пливање, под облека, џемпери и друга деликатна облека што не јадела погодна за машинско сушење. Овие куки може да се користат за прикажување честитки, пликови со кесички и разни уметнички дела. Карактеристики-Големина : 10.- Боја : Избрана Боја. - Материјал : ПП и Пролет. Пакет, Вклучувајќи 12 х запечатување клипови.