Еквилајзер Харли Предводена Оптоварување Трепкач Трепкач Светла Отпорник Трепкач Реле Фикс
  • Неодамнешно

Еквилајзер Харли Предводена Оптоварување Трепкач Трепкач Светла Отпорник Трепкач Реле Фикс

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобар квалитет на пазарот Мора да имаат за харли со по пазарот ПРЕДВОДЕНА трепкачите. Ги решава сите проблеми со трепкачот на лер : Без трепкање, брзо трепкање, изгорен индикатор за сијалица. Приклучете и играјте, не е потребно сечење и спојување. Некои харли се жични поинаку. Потребно е мало прилагодување на жиците. Предупредување : Исклучително Жешко кога се користи. Не монтирајте на пластика. Осигурајте се дека не допира никакви жици. Предупредување : отпорникот на Оптоварување станува исклучително жежок кога се вклучени трепкачите. Не се препорачува за подолга употреба на сигнали за опасност или трепкачи. Ќе одговара на моделите на Харли подолу : '97-'12 Електро Лизгалки, '98-'12 Патни Лизгалки (освен '09 FLTRSE, '10-'12 FLTRXSE, '06-'09 Улични Лизгалки,'97-'12 Кралеви На Патишта,'96-'10 Софтеили (освен'08-'10 FXCW/C,'10 FLSTSE), '97-'11 динас (Освен'09-'11 fxdb,'10-'11 Fxdwg)'99-'03 SPORTSTER 883 / 1200 XL МОДЕЛИ КОМПАТИБИЛНИ со HD фабрички аларм.