Контејнер за храна, Кутија За Ручек Преклопна Микробранова Печка Безбедна За Учениците на Отворено
  • Неодамнешно

Контејнер за храна, Кутија За Ручек Преклопна Микробранова Печка Безбедна За Учениците на Отворено

DEN 129.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен од силикон за храна, нетоксичен и без мирис, безбеден за употреба Лесен за чистење, лесен и пренослив. Идеален за складирање храна, лесен за носење во канцеларија, кампување, пешачење, излети итн. Може целосно да се преклопи на 1/3 од оригиналната големина кога не се користи, а различни големини на кутии за ручек може да се наредат заедно. Кога се користи во микробранова печка, бравата на клипот ја покрива безбедноста на храната и воздушниот вентил на капакот служи како отвор за вентилација. Отпорен на висока температура, може да се користи во фрижидери, микробранови печки, машини за миење садови. Ова Е Преклоплива Силиконска Кутија За Ручек. Можете Да Го Користите За Чување Храна, Овошје Или Зеленчук Во Фрижидер Или Замрзнувач. Во Исто Време, Тоа Е Исто Така Совршена Кутија За Ручек. Изработен Е Од Силиконска Структура За Храна И Тело Што Се Преклопува, Што Е Безбедно За Употреба И Лесно За Носење.Карактеристики : Изработени Од Силикон За Храна, Нетоксични И Без Мирис, Безбедни За Употреба.Отпорен На Висока Температура, Може Да Се Користи Во Фрижидери, Микробранови Печки, Dishwashers.It Може Целосно Да Се Преклопи На 1/3 Од Оригиналната Големина Кога Не Се Користи, А Различни Големини На Кутии За Ручек Може Да Се Наредат Заедно.Кога Се Користи Во Микробранова Печка, Бравата На Клипот Ја Покрива Безбедноста На Храната И Воздушниот Вентил На Капакот Служи Како Отвор За Вентилација.Лесен За Чистење, Лесен И Пренослив. Идеален За Складирање Храна, Лесен За Носење Во Канцеларија, Кампување, Пешачење, Излети Итн.