Ла ПЛАЌАЊЕ Јерба Мате Природна Тиква/Чаша Чај Постави Бело, Вклучува Јерба Мате слама &засилувач; Четка За Чистење, Нерѓосувачки Челик | Двоен Ѕид | Лесен За Чистење
  • Неодамнешно

Ла ПЛАЌАЊЕ Јерба Мате Природна Тиква/Чаша Чај Постави Бело, Вклучува Јерба Мате слама &засилувач; Четка За Чистење, Нерѓосувачки Челик

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●ИСТОРИЈА и ПРИДОБИВКИ ● Чашата Јерба Мате е традиционален метод што го користат милиони ширум светот за да уживаат во чајот со парење Јерба Мате е богат со антиоксиданси и хранливи материи кои природно можат да ја зголемат вашата енергија и да го подобрат вашиот ментален focus.It исто така, може да ги подобри физичките перформанси, да заштити од инфекции и да помогне во одржување на вашата половина здрава. ①ПОДОБАР ПОДАРОК нашиот Комплет За Чај Од Тиква Од Бел Нерѓосувачки челик Доаѓа со Јерба Мате Слама И Четка за Чистење. Бидејќи е карактеристичен по својот дизајн, тој е подарок за редовните алкохоличари или за оние кои се заинтересирани за партнер, особено за искусни алкохоличари Или оние кои се заинтересирани да пробаат Партнер. Quall Walled Функција Q функцијата со двоен ѕид го прави одличен и за топли и за ладни пијалоци,оваа функција со двоен ѕид ќе ја одржува температурата на пијалоците долго време. Можете исто така да ја користите Оваа Шолја За Чај Јерба Мате со кафе или кој било друг топол или ладен пијалок.