Синивалија Дире Рок Бенд Теснец Ручек Торба Еднократно Изолирани Ручек Кутија Преносни Бенто Торби Чанти За Патување Училиште Канцеларија
  • Неодамнешно

Синивалија Дире Рок Бенд Теснец Ручек Торба Еднократно Изолирани Ручек Кутија Преносни Бенто Торби Чанти За Патување Училиште Канцеларија

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Торба За ручек Изработена од Извонреден Материјал Од ткаенина Од Оксфорд, За Да Ја Одржува Храната Топла / Ладна Ја Одржува Храната Ладна (Или Топла) До 4 Часа, Преклоплива, Едноставна И Лесна. Торбата За Ручек За Жени За Повеќекратна Употреба е Дизајнирана со Живописно Печатење,Живописни Бои Можете Исто Така Да Изберете Забрзана Испорака,Времето на Испорака Е 5-8 Работни Дена. Изолирана Торба За Ручек : Внатрешната Ткаенина Е Изолационен Алуминиумски Филм Со Ватиран Памук Во Средината,Кој Може Да Го Одржува Ладен Или Топол. Може Да Ја Одржува Храната Ладна/Топла/Свежа Неколку Часа И Лесно Се Чисти Во Случај На Неизбежно Прелевање. Гаранција За Задоволство : Уживајте Во Безбедно И Пријатно Шопинг Искуство. Ако Не Сте Задоволни Со Производот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Пошта, Ние Ќе Го Решиме За Вас Во Рок Од 24 Часа.