Чудовиште Енергија Суперкрос-Официјалната Видео Игра 4
  • Неодамнешно

Чудовиште Енергија Суперкрос-Официјалната Видео Игра 4

DEN 1012.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјалната Сезона На Суперкрос На Чудовиште 2020 Година повеќе од 100 официјални возачи и патеки, вклучувајќи го и високо бараниот Кен роцен. ново соединение за истражување, инспирирано од островите Мејн. повеќе модули и КОРИСНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС во Уредникот на песната. целосно ревидиран режим на кариера, од" фјучерси "до" Про", со систем на длабоко дрво на вештини.никогаш не завршува можности за прилагодување.подготвен за следната генерација : динамична резолуција ДО 4 K и 60 FPS. Опис на производот единствениот официјален ама супер крос шампионатот видео игра се врати, повеќе официјални од било кога : Чудовиште Енергија Супер крст-ОФИЦИЈАЛНИОТ видео игра 4! Возбудливото Чудовиште ама супер крст светот се врати, со повеќе официјални содржини од било кога! Ќе бидат прикажани повеќе од 100 официјални возачи, најголем број возачи од 450-ТИТЕ И 250-ТИТЕ Години На Исток и Запад досега во франшизата Супер крос. Сезоната 2020 година е посебна од многу причини, а Супер крос 4 ќе ги има сите 11 стадиони и 17 патеки Оваа Сезона, вклучувајќи ги и 7-те варијанти на солт лејк сити. И не е завршена : најбараниот возач сега е еден од нас : Кен роцен ќе се приклучи На списокот Супер крос 4! Целосно ревидиран режим на кариера ќе ви даде можност да го започнете вашиот пат кон славата како "фјучерси", самиот почеток на вашата кариера. На перформансите на секој возач влијаат неговите вештини : во текот на неговата кариера играчот треба да ги зголеми тие вештини засновани на дрво со длабока вештина за да го фокусира развојот на она што сака да го прави најдобро.