Sxyltnx ТИП Ц Центар Картичка Читач 2 Во 1 Тип-C OTG USB 2.0 Центар Сплитер Комбо 3-Порта SD/TF Картичка Читач USB 2.0 Центар Сплитер 2.0 Мулти USB
  • Неодамнешно

Sxyltnx ТИП Ц Центар Картичка Читач 2 Во 1 Тип-C OTG USB 2.0 Центар Сплитер Комбо 3-Порта SD/TF Картичка Читач USB 2.0 Центар

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајниран специјално за лаптоп(со интерфејс тип ц), лесно ја проширува една порта во 3 Во комбинација со слотови за sd и TF картички, што го прави читањето на различни видови мемориски картички е многу погодно. Брзината на пренос е до 480 mbps. Дизајниран со заштитна функција за прекумерен напон, прекумерно коло и краток спој. Идеална УСБ експанзија за пренослива употреба на пат или дома. Материјал : пластика интерфејс : 3 USBType : Тип-c Size : 8.5*2*2cmmline должина : 12cmwine без возач, Приклучување и игра.Мала големина, едноставен дизајн на линија, удобен за носење.Овозможува истовремено работење до четири одделни уреди сите прикачени на една порта.Пакет вклучени : 1 x USB 2.0 Центар Splitter Note : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.