ЛИСТ ЗА Кора Од Пица, Машина за Пица Со Покривка и Шпатула за Пица. Лопатка За Пица Преклоплива, Премиум Алуминиум, Црна, Лесна за чување - Лесна за чистење. Додатоци З
  • Неодамнешно

ЛИСТ ЗА Кора Од Пица, Машина за Пица Со Покривка и Шпатула за Пица. Лопатка За Пица Преклоплива, Премиум Алуминиум, Црна, Лесна за чување

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Висококвалитетна алуминиумска кора, доволно е цврста за ракување дури и со најтешките пици · · Остар секач од нерѓосувачки челик, лесно можете да ја пресечете дури и најгустата пица * Долгата дрвена рачка (12 инчи) спречува вашата рака да се приближи премногу до топлината · * Површина отпорна на корозија која не испушта штетни хемикалии · Ситно полиран материјал, така што пицата нема да се залепи. ПОСЛУЖЕТЕ ПИЦА КАКО ПРО - овој комплет вклучува лопатка за пица, секач за пица со капак и шпатула за пица, сето тоа направено со нелеплива обвивка што го прави сечењето и сервирањето пица прекрасно искуство. Овие додатоци за пица се погодни за секој што сака пица бидејќи го прават процесот на правење пица безбеден и полесен од кога било. КВАЛИТЕТ - овој комплет за шпорет за пица е неверојатен! Металната кора од пица 12 инчи е изработена со висококвалитетен комерцијален алуминиум и нерѓосувачки челик, така што е исклучително издржлива и отпорна. Таблата за пица лесно се чисти. Ножот мезалуна лесно се измазнува преку вашето длабоко јадење за пица или тенка кора. Конечно, шпатулата за пица е добро завршена за да служи пица со доверба. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН-лопатката за пица шпатула е 12 инчи кога е преклопена и 24 инчи кога е продолжена, нашата широка кора од пица за пита го олеснува внесувањето и излегувањето на пицата од рерната, уживањето во забава со пица. Лопата за пица има цврста дрвена рачка за удобно држење за да ги држите рацете безбедни и подалеку од топлината и јаже за да ја закачите. Рачката што се преклопува го прави печатот за пица лесен за чување. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ-Вежбајте пица или земање торта, леб или некои колачи. Овој комплет за пица што треба да го направите дома ќе ви помогне лесно да ја завршите работата. Таблата за пица со рачка за рерна е совршена за употреба во затворени простории или на отворено, без разлика дали сте готвач во камп за рерна за пица или само некој што сака да пече. Оваа супер кора од 12 инчи е исклучително разноврсна за разлика од другите лушпи за пица, како што е дрвеното лопатка за пица. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-пакувањето на производот е цврсто и лесно може да се рециклира, а самиот производ е ориентиран кон еколошка средина. Можете да се чувствувате добро во користењето на овој производ, знаејќи дека помагате да го направите светот подобро место. Плус, нашиот комерцијален сет за сервирање преса за пица е направен да трае, така што ќе можете да ги користите повторно и повторно без да го замените. ПИЦА ШПАТУЛА-Убаво бонус секогаш корисни. Откако ќе се префрлите од лопатката за пица 12 инчи и ќе ја исечете пицата или кое било пециво со секачот за рокери, шпатулата ги комплетира вашите додатоци и материјали за пица.