Елк Гребен Фиксна Сечилото Сатенска Завршница
  • Неодамнешно

Елк Гребен Фиксна Сечилото Сатенска Завршница

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од најквалитетни материјали Изграден за перформанси и издржливост. Произведено Во Кина. 3 1/2 " сатен заврши клип точка сечилото со логото исечок. Црна рачка од пакавуд со продолжена дупка за танг и јаже. Обвивка од црн кожен ремен.