Мобилен 2gb MicroSD ЗА LG S367 паметен телефон прилагодено флеш меморија, пренос со голема брзина, приклучок и игра, Со Целосна Големина SD Адаптер.
  • Неодамнешно

Мобилен 2gb MicroSD ЗА LG S367 паметен телефон прилагодено флеш меморија, пренос со голема брзина, приклучок и игра, Со Целосна Големина

DEN 1416.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Мобилен Micro SD картичка е специјално дизајнирана за Вашиот S367! Споделете ги вашите збирки содржини со пријателите, семејството и колегите лесно. Отстранлив раствор за складирање на ќелијата специјално дизајниран за мобилни уреди со слотови за проширување. Неговата ултра мала големина троши многу малку енергија од вашата слушалка, за да ви даде подолго траење на батеријата на вашиот телефон. Сега можете веднаш да преместувате слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење користејќи ја и оваа картичка. Сите наши книги се сосема нови. Ние брод во светот.