Скапоцен Камен Фиока За Хартија, 2-3/4 Инчи, Пакување од 25 | ДИА-308.00
  • Неодамнешно

Скапоцен Камен Фиока За Хартија, 2-3/4 Инчи, Пакување од 25 | ДИА-308.00

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за сортирање и оценување дијаманти или други скапоцени камења Доаѓа рамен и постигна за лесно преклопување и складирање. Изработени од висококвалитетна хартија. Долг 2-3/4 инчи. Нашите 2-3/4" мали ултра бели тацни за хартија доаѓаат рамно и се бодуваат за лесно преклопување. Високиот квалитет и вистинската бела боја ги прави совршени за сортирање и оценување дијаманти или други скапоцени камења. Продадени во пакувања од 25.