Cabilock 4 Парчиња Whetstone Ar Мулти Алатки Про Алатки Повеќенаменски Кујна Прибор За Јадење Острилка Ножици Острилка Алатка Кујна Ножици Острилки Мултифункционален Нож М?
  • Неодамнешно

Cabilock 4 Парчиња Whetstone Ar Мулти Алатки Про Алатки Повеќенаменски Кујна Прибор За Јадење Острилка Ножици Острилка Алатка Кујна Ножици Острилки

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Снабдување со Домашна Кујна : дизајнот е разумен, не само практичен, туку и многу креативен од карактеристичниот изглед, добро ви служи Алатка За Острење во домаќинството : со цртан филм дизајн на изглед на банана, острилката за сечење може добро да ви послужи и да ви донесе подобро искуство со користење. Алатка за острење : оваа алатка за острење на секачот прифаќа премиум материјали, трајни за терминска употреба. Повеќенаменски Острилка За Прибор за Јадење : Мала тежина, лесен за ракување и носење, погоден за повеќето видови секачи, подобро одговара на вашите барања. Острилка За Ножици за домаќинство : Брз, безбеден и практичен, погоден за десни или леви раце, со ergономска рачка. Пакетот Вклучува 4 х Машина Острилки Карактеристики-Материјал : силициум карбид кујна машина острилка-Големина : 13, 50Х4, 00Х3, 00см/5, 31Х1, 57Х1 камен острење камен. - Боја : Како Што Е Прикажано острилка на сечилото - оваа алатка за острење на секачот усвојува врвни материјали, издржувајќи за терминот употреба готвач машина острилка. - Острилката за сечење е лесна и удобна за употреба, мала тежина, компактна големина и лесна за чување кога не се користи острилка за ножици за домаќинство. - Одличната изработка на нашиот острилка за сечење ќе ви донесе добра алатка за острење нож со чувство.