Предиво Ротирачки Решетката Ротирачки Послужавник Шминка Палети Послужавник За Гардероба За Маса Оставата Чајната Кујна Организатор Бања Грамофон Држач За Склад
  • Неодамнешно

Предиво Ротирачки Решетката Ротирачки Послужавник Шминка Палети Послужавник За Гардероба За Маса Оставата Чајната Кујна Организатор

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Домашно Уредување : само свртете ја раката на послужавникот и брзо можете да го најдете шишето за зачини одзади Ротирачки Организатор На Шминка : решетката е погодна за употреба за семејството, можете да ја поставите насекаде колку што ви треба. Пластична Грамофон : Вградени грамофони чувајте ги сите зачини на дофат на раката со едноставна ротација. Фиока За Шминка : ?Големина за поставување шишиња, конзервирана стока, пакети за зачини, пијалоци, кафе, зачини, зачини и многу повеќе. Организатор На грамофон : МАКСИМИЗИРАЈТЕ ГО ПРОСТОРОТ за СКЛАДИРАЊЕ - Повеќекратна употреба во вашата кујна, оставата, чајната кујна, домашната канцеларија, внатрешните кабинети за бања, суетата маса и спалната Соба може да собере зачини, зачини, шишиња, лименки, пијалоци, кафе, материјали за печење, закуски, шампони и шминки. Ротирачкиот контејнер го максимизира просторот за складирање, особено во фрижидер и кабинети со длабока основа каде што предметите се тешко достапни, но лесно се забораваат. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Контејнерот За Складирање-Погоден За ормари, кујнски плочи и други места што ви се Допаѓаат Пластична Решетка. - Кажете им збогум на неуредните кујни и ормари, подобро искористете го секој простор во вашата домашна шминка сузан организатор. - Вградени грамофони чувајте ги сите зачини на дофат на раката со едноставна ротациона плоча.