Отстранување Четка Кученце Мачка Куче Миленичиња Чешел Чистење Масажа
  • Неодамнешно

Отстранување Четка Кученце Мачка Куче Миленичиња Чешел Чистење Масажа

DEN 1300.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број На Модел : Тип На Четка За Миленичиња : Кучињаматеријал : Гума Тип : Големина На Кучиња (должина*ширина) : 13*6,5 см/5,11*2,55" Целна Публика : . Кучиња куче бања чешлање алатки : миленичиња бања четка. Број на модел : Тип На Четка За Миленичиња : Материјал За Кучиња : Тип На Гума : Големина На Кучиња(должина*ширина) : 13*6,5 см/5,11*2,55" Целна Публика : кучиња алатки за чешлање бањи за кучиња : четка за бања за миленичиња.