LabTech Седишта LT41729 Ткаенина Висока Клупа Стол Средна Назад Најлон База, Хром Нога Прстен, Тркалца, Сина
  • Неодамнешно

LabTech Седишта LT41729 Ткаенина Висока Клупа Стол Средна Назад Најлон База, Хром Нога Прстен, Тркалца, Сина

DEN 505.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пневматско Прилагодување : 26-35, 5 во Високо издржливо обликувано полиуретанска пена амортизирање покриено со 100% олефин тешка ткаенина. 25 во (63,5 см) 5-нога најлон засилен фиберглас. Тежина Капацитет : 300 фунти.