Торбичка За носење Плус Капакот На Куќиштето НА Tpu И Заштитникот На Екранот Компатибилен Со Nintendo Switch Lite, Комплет За Додатоци 4 во 1, Кутија За Патни Торби За Пренослив
  • Неодамнешно

Торбичка За носење Плус Капакот На Куќиштето НА Tpu И Заштитникот На Екранот Компатибилен Со Nintendo Switch Lite, Комплет За Додатоци

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет Додатоци 4-Во-1 За Nintendo Switch Lite : пакетот оценки за Nintendo Switch lite содржи торбичка за носење, куќиште tpu, заштитник на екранот од калено стакло и капачиња за држење на палецот кои обезбедуваат целосна заштита за Вашиот Nintendo Switch lite Тоа ќе биде убав подарок За Прекинувач лајт гејмер. Ве молиме Запомнете : Нормално, капачињата со стапчиња со 8 палци се во мрежеста торба со дизајн на патент за носење. Не ги пропуштајте. Торба За Складирање со голем Капацитет : Опремена со 8 слотови за картички за игри, специјално дизајнирани За Nintendo Switch Lite, обезбедува безбедна просторија за складирање за некои мали додатоци за Nintendo switch Lite како кабел за полнење, тенка банка за напојување, пупки за уши и други додатоци, чувајќи ги сите предмети уредно складирани. Случај ТПУ : Ултра Тенок, лесен и добро чувство на допир. Изработен од висококвалитетен тпу материјал (како гел гумен силикон) со прецизни исечоци на дупки, го олеснува пристапот до сите копчиња, совршено го штити вашиот уред од секојдневни гребнатини, гребнатини, капки, испакнатини, прашина и отпечатоци од прсти. Куќиштето одговара на 99% за вашата торба за торба за носење, лесно е да ја однесете на патување со вас. ВЕ молиме запомнете : Поради усвојувањето на мат финиш, тоа е малку проѕирно, а не ултра јасно. Заштитник На Екранот од калено Стакло : заштитниот филм лесно Се залепува без меурчиња, без искривување, снимање без вињетирање и не остава остатоци кога ќе се отстрани, има одличен дисплеј на прозорецот, висока чувствителност и удобно чувство на допир. 99,99% висока дефиниција и точност на екранот на допир за оригиналното искуство на допир. 360° Сеопфатна Заштита : внатрешната мека обвивка за собирање на куќиштето за торба за складирање му дава на Вашиот Прекинувач удобен и удобен дом. Централниот мек размавта го штити екранот од гребење во внатрешноста на куќиштето. Дополнителна еластична лента спречува Случајно испаѓање на Прекинувачот. Двонасочен дизајн на патент за лесно складирање и отстранување на прекинувачот,гарантира дека вашите мали предмети не паѓаат. Сеопфатен патент за максимална заштита, совршен за патување!. торбичка за носење,tpu csae,заштитник на екранот.