Азееда Чевли За Печатење Зебра Торба За Перење/Перење/Складирање
  • Неодамнешно

Азееда Чевли За Печатење Зебра Торба За Перење/Перење/Складирање

DEN 252.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук. Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот уреден и перење надвор од патот. Печатени на едната страна со прекрасен дизајн. Лесен за носење со две рачки со рамна жица и сигурно затворање на врвката. Никој не сака ден за перење но, оваа фанки торба за перење ќе го олесни многу! Овие кеси за перење се направени од квалитетен ткаен памук што им дава стилски изглед и меко чувство. Секоја торба има еден од нашите фантастични дизајни отпечатени од едната страна и едноставно затворање на врвката што го прави чувањето на алиштата ветре. Две рачки со рамни жици го олеснуваат движењето на миењето од едната во другата просторија или уредно висат надвор од патот. Можете исто така да ги фрлите самите кеси во перење за да ги заштитите деликатните предмети или да ги спречите патентите и куките за градник да се закачат со друга облека.