Маполо Перење Попречува Птица Сина Преклопна Ленена Корпа За Складирање Алишта Со Рачки Држачи Што Се Одвојуваат Добро Држејќи Водоотпорен За Облека Играчки Орга?
  • Неодамнешно

Маполо Перење Попречува Птица Сина Преклопна Ленена Корпа За Складирање Алишта Со Рачки Држачи Што Се Одвојуваат Добро Држејќи Водоотпорен

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Складирање q Димензии : 19, 3x11, 8x15, 9 инчи Приближно 60 ЛИТРИ. Голем дијаметар кој е погоден за вчитување облека детски играчки и материјали за миленичиња. Оваа големина е погодна за семејство, студенти, деца и стан. ●Материјал●ние користиме 300d оксфорд ткаенина пвц. Не е лесно да се извалка и лесно се чисти. ●Кажете Збогум На Колапсотсе нашата корпа има четири стабилни потпорни столбови и загради. Може да застане исправено и да ја направи корпата за перење повеќе тродимензионална, да ви обезбеди добра поддршка поради шипката за поддршка! Двоен издржлив и удобен дизајн на рачки со јаже од коноп што ја зголеми носивоста и го олеснува движењето и носењето. ●Заштеда На простор Нашата корпа лесно се урива без столб за поддршка, така што зафаќа малку простор кога не се користи. ●Најдобар Избор}Нашата Корпа за Перење е стилска и функционална од другите општи без заграда. Уникатните модни модели можат да бидат и убав и функционален акцент на вашиот дом. Дали сеуште ве мачи нередот околу вашиот дом? Дали нема место за поставување облека, само ја фрлате на машината за перење? Дали дополнителните играчки се ставаат на земја во неред? Со Оваа Корпа за Перење, складирањето повеќе не е досадно, нека се држите подалеку од валкан хаос, но и свеж живот! Нашата Корпа за Перење има различни современи модели за избор, што не е САМО СТИЛСКА и ПРАКТИЧНА. Нашата Корпа за Перење е погодна за возрасни, тинејџери и деца; Совршен организатор за чување играчки, книги за списанија, кукли и игри на табла; како и во бањата за крпи или како пречка за перење.